O FIRMIE

Naszą firmę tworzą osoby, które działają w branży przeciwpożarowej od roku 2012. Zdobyliśmy bogate doświadczenie co umożliwia nam świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług z zakresu instalacji przeciwpożarowych. Doskonale znamy wymagania tej branży, posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujesz doświadczonej i wyspecjalizowanej firmy specjalizującej się w instalacjach przeciwpożarowych, to trafiłeś właśnie w odpowiednie miejsce.

Pełen profesjonalizm
Kompleksowa obsługa
Gwarancja bezpieczeństwa
Wieloletnie doświadczenie
Certyfikowany partner
Elastyczność terminowa

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego.  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe jest istotnym aspektem, niezależnie od rodzaju obiektu, czy to w budynku użyteczności publicznej, na terenie przemysłowym czy w budynkach mieszkalnych. Naszą misją, od samego początku, jest zapewniać to bezpieczeństwo.

 

12 lat doświadczenia

150+ wykonanych instalacji

100+ wykonanych projektów

100% zadowolonych klientów

Od 2012 roku stale rozwijamy swoje umiejętności, podnosząc kwalifikacje i poznając coraz to nowsze rozwiązania dostępne na rynku. Posiadamy niezbędne uprawnienia, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi.

Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom związanym z ochroną przeciwpożarową. To branża, na której znamy się, jak nikt inny.

CERTYFIKATY

W tej branży bezpieczeństwo to fundament. O doświadczeniu DB Protection świadczyć mogą chociażby prezentowane certyfikaty, potwierdzające nabycie odpowiedniej wiedzy i uprawnień do pracy z instalacjami przeciwpożarowymi.

ZOBACZ WSZYSTKIE CERTYFIKATY
int(0) int(0) int(0) int(0)